Viacvrstvové etikety už od 2 000 ks!

Novinkou, ktorá je na trhu pri predaji čoraz viac a viac žiadaná, sú viacvrstvové etikety. Problém však nastává pri počte kusov, kedy sa zákazník stretáva s vysokým minimálnym počtom etikiet, ktoré pre svoje produkty nevyužije.

My vám ponúkame riešenie

Ako jediní na Slovensku ponúkame výrobu plnofarebných viacvrstvových etikiet už od 2 000 ks (plnofarebne aj do lepidla). Vďaka tomu sa nemusíte báť o zvyšné, nevyužité etikety. Náš GM 350 flex vie viacvrstvové etikety polaminovať, polakovať, prípadne potlačiť, metalickou fóliou vďaka technológii studenej razby.

Na čo slúžia viacvrstvové etikety?

Na tejto etikete máte stále možnosť plne využiť vrchnú vrstvu ako dizajnovú, a to aj pri veľkom množstve textu. Následne môžete využívať ďalšie vrstvy podľa potreby. Vložte všetky potrebné informácie, zapracujte jazykové mutácie alebo vysvetlite, ako používať produkt. 

Koncoví klienti začínajú čoraz viac využívať spoločnosti, ako napríklad Amazon, ktoré praktizujú centrálne skladovanie. Centrálne skladovanie si vyžaduje jazykové mutácie či viaceré či variované informácie na etikete. Viacvrstvové etikety vám v tomto prípade ušetria veľkú časť nákladov. 

Vaše kreatívne spracovanie pridá produktu dôveryhodnosť pre koncového zákazníka, no zároveň prehľadnosť, aby našiel práve to, čo hľadá.

Využitie viacvrstvových etikiet v odvetviach

Výživové doplnky: Spolupracujeme so všetkými odvetviami. Najčastejšie však vyrábame etikety pre odvetvia výživových doplnkov. Tu vďaka centrálnemu skladovaniu a množstvu jazykových mutácii zákazník šetrí čas a náklady, keď dokáže na jednej etikete umiestniť aj viac ako 12 jazykových mutácii a nemusí riešiť skladovanie a etikety separátne pre každú krajinu zvlášť. Tento spôsob vám dokáže ušetriť výraznú časť nákladov hlavne pri predaji cez Amazon.

Farmaceutický priemysel: Ďaľším odvetím, v ktorom je potreba týchto etikiet takmer nevyhnutná, je farmaceutický  priemysel. Tu sa využívajú viacvrstvové etikety najmä pre správne odkomunikovanie dávkovania medikamentov i voľnopredajných liekov. Regulácie o informáciách na týchto typoch produktov sú prísne a obsahujú množstvo textu. Pre prijateľnejší vzhľad produktu je teda vždy dobré zvoliť prehľadnú verziu etikety, ktorá zaujme zákazníka a zjednoduší vyhľadávanie dôležitých informácií. 

Chemický priemysel: V odvetví predaja chemikálií sú nesmierne dôležitou súčasťou bezpečnostné upozornenia, piktogramy, no rovnako informácie, ktoré na balení musia byť kvôli reguláciam o týchto produktoch obsiahnuté. Ideálnym riešením v tomto prípade sú opäť viacvrstvové etikety. 

Potravinový priemysel: Všetky potraviny, ktoré sú na trhu, nutne obsahujú výživové informácie o produkte. V špecifických prípadoch, napríklad pri informácii o príprave, je zaujímavé využiť viacvrstvové etikety miesto neprehľadného rozloženia informácií priamo na obal potraviny. 

Baliaci priemysel: Ide najmä opäť o priemysel balenia potravín, ktorý striktne garantuje nezávadné používanie, ktoré nekontaminuje jedlo. Všetky informácie ohľadom materiálu, skladovania, kontaktu s inými látkami a podobne, môžu byť prehľadne zhrnuté vo viacvrstvovej etikete namiesto príbalového letáku.

Výhody viacvrstvových etikiet

  • Predstavujú takmer neobmedzený priestor na obale produktu 
  • Vytvárajú signifikantný prvok, ktorý odlíši váš produkt od konkurencie 
  • Pomáhajú ušetriť náklady za rôzne variácie etikiet 
  • Ponúkajú možnosť kreatívneho využitia pri propagácii

Najvhodnejšie materiály

Táto technológia je vhodná pre plastové etikety (či už metalický plast alebo biely), kde zákazník vie využiť ďalšie vrstvy pre rôzne jazykové mutácie, kupóny alebo ako dizajnový prvok. 

Etikety sú spravidla otvárateľné a bez väčších ťažkostí sa dajú uzatvoriť opäť. Tvar obalu produktu ani etikety nezohráva vo vašej kreativite žiadnu bariéru. 

Etikety vieme pokryť 3D lakovaním. Ako jediný v Európe vieme na viacvrstvové etikety použiť aj našu technológiu 3D razby.

V prípade záujmu sa vám budeme plne venovať. Radi vám ukážeme vzorky a vysvetlíme celý proces. Kontaktujte nás!

Potrebujete naštartovať Váš biznis?

Použite jeden z naších kontaktov a radi Vám poradíme.

Kontakty

Litograf s.r.o.
Gogoľová 18
85101 Bratislava

Grafické oddelenie